INFORMATYCY UCZĄ SIĘ OD ZAWODOWCÓW- WYCIECZKA DO WYŻSZEJ SZKOŁY ZARZĄDZANIA I INFORMATYKI W RZESZOWIE.

b_150_100_16777215_00_images_infor.jpgW dniu 20-ego października uczniowie I klasy o specjalizacji technik informatyk brali udział w wycieczce przedmiotowej do Rzeszowa.

Głównym celem wyjazdu było uczestniczenie wykładzie pt.”Mapy i geolokacja w aplikacjach internetowych”. Wykład wygłosił pan dr inż Paweł Różycki -  pracownik Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Wykładowca pokazał uczniom jak działają mapy w sieci internetowej z firmy ,,GOOGLE” i ,,BING”, zarówno statyczne jak i dynamiczne. Każdy z nich pracował przy swoim stanowisku na których wykonywali polecone im ćwiczenia.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie uczelni. Uczniowie obejrzeli pracownie komputerowe i laboratoryjne. Poznali również historie  Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ich uwagę zwrócił również fakt, iż studiuje tutaj duża ilość obcokrajowców. Po za tym uczniowie dowiedzieli się jakie dokumenty będą im potrzebne w przypadku gdy będą chcieli studiować na tej uczelni. Zostali również poinformowani, gdzie takowe dokumenty powinni złożyć iw jakim terminie.

Cała wycieczka przebiegła w bardzo dobrym i miły nastroju, gdzie zarówno  uczniowie, jak i organizatorzy byli bardzo zadowoleni.

Wycieczka była bardzo udana , ponieważ na wykładzie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania dowiedziałem się dużo ciekawych i interesujących rzeczy, które w przyszłości mi się przydadzą i będę mógł je wykorzystać jako informatyk w moim przyszłym  zawodzie. Mam nadzieję ,że będzie więcej takich wycieczek w przyszłości .

/Sebastian Szewc klasa TI/

b_150_100_16777215_00_images_infor1.jpg

b_150_100_16777215_00_images_infor3.jpgb_150_100_16777215_00_images_infor4.jpg