" KIEDYŚ BĘDĘ TAK BOGATY, ŻE BĘDĘ JADŁ CODZIENNIE''

b_150_100_16777215_00_images_pajac2.jpgZ okazji Światowego Dnia Żywności i walki z głodem uczniowie kl. III Technikum żywienia przedstawili  prezentację pt." Głód na świecie"
     Jego celem jest pogłębienie świadomości opinii publicznej na temat globalnych problemów żywieniowych i wzmocnienie poczucia solidarności w walce z głodem i niedożywieniem.
     Podejmuje się szereg inicjatyw pragnąc zwrócić  uwagę na paradoks związany z tym,że w naszym kraju problem niedożywienia ciągle dotyczy kilku milionów ludzi żyjących w ubóstwie , gdy jednocześnie jesteśmy w europejskiej czołówce jeśli chodzi o marnowanie żywności.
     Młodzież w ciszy z uwagą i ogromnym przejęciem oglądała film pt. "Nakarmić świat" w którym mogliśmy się zapoznać z ogromem tragedii na świecie spowodowanych brakiem żywności.
b_150_100_16777215_00_images_pajac.jpgb_150_100_16777215_00_images_pajac1.jpg

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information