Lodowisko, basen a może piłka nożna.

Podczas zajęć z wychowania fizycznego młodzież korzysta z różnorodnych form aktywności fizycznej.  Nasza szkoła posiada bardzo dobrze wyposażoną bazę sportową.

Oprócz sali gimnastycznej w pobliżu szkoły znajduje się również boisko typu Orlik z kortem do tenisa ziemnego i koszykówki oraz nowo oddany do użytku stadion lekkoatletyczny. Podczas zajęć  uczniowie korzystają również z kompleksu basenów Nemo w Pustkowie.

Każda klasa  ma swoją ulubioną formę aktywności. Poza siatkówką, piłką nożną czy  koszykową na zajęciach gramy również w frisbee ultimate i badmintona. Dużym zainteresowaniem cieszy się również tenis ziemny.

Dziewczęta z klasy I zdecydowanie wybierają lodowisko, podczas gdy chłopcy z tej samej klasy wolą spędzać czas na basenie. Ważne jest aby już w młodym wieku pokochać sport i znaleźć w nim pasję również dla siebie.

b_150_100_16777215_00_images_1223.jpgb_150_100_16777215_00_images_1235.jpg