„Podaj pomocną dłoń Tymkowi”

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images.tym2.jpg'
There was a problem loading image 'images.tym2.jpg'

b_150_100_16777215_00_images_tym1.jpgMłodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy, wspomagana przez  kolegów z naszej szkoły, zorganizowała koncert charytatywny „Podaj pomocną dłoń Tymkowi”. 11-letni Tymoteusz z Dębicy przebywa aktualnie w szpitalu, gdzie czekają go skomplikowane operacje, a po nich kosztowna rehabilitacja.

Wydarzenie odbyło się 12 marca, w Domu Kultury „Mors”, pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Dębickiego Piotra Chęćka, który podziwiał talenty młodych artystów wspólnie z wicestarostą Adamem Pieniążkiem.

Na koncercie obecny był również Dyrektor naszej szkoły pan Sławomir Słyś, a opiekunem uczniów była pani Anna Rokita.

Na scenie pojawili się m.in. zespół „The Flowers” oraz Natalia Rabczuk, uczestniczka V edycji The Voice Kids, nie brakowało hojnych serc i pozytywnej energii, o czym świadczyły puszki pełne datków oraz żywiołowe występy wokalistów i muzyków, a także popisy akrobatyczne. Wszystkie występy nagrodzony były gromkimi brawami.

images.tym2.jpgZ głębokim przekonaniem pragniemy podzielić się ważnym przesłaniem. Chociaż czasem droga życia wydaje się ciężka i pełna wyzwań, warto pamiętać, że nie jesteśmy sami. Dlatego też, w tych trudnych chwilach, kiedy siły zdają się słabnąć, chcielibyśmy całej rodzinie Tymka przekazać nasze wsparcie i otoczyć ich serdecznymi życzeniami. Niech odnajdą w sobie siłę, by pokonać każdą przeszkodę, która stoi na ich drodze. Niech nadzieja i wytrwałość towarzyszą im każdego dnia, a wokół nich zawsze niech będzie pełno miłości, wsparcia i uśmiechu. Wierzymy, że wspólnie zdołają przezwyciężyć trudności i wyjść z tego silniejsi.

Jesteśmy z Wami!