Awans Gabriela Kalety do finału I edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich

b_150_100_16777215_00_images_gabry.jpgHOTELE SĄ TAK DOBRE JAK LUDZIE, KTÓRZY W NICH PRACUJĄ​

W dniu 4 stycznia 2023 r. ogłoszono wyniki etapu okręgowego I Olimpiady Umiejętności Hotelarskich. Niezmiernie miło nam poinformować, że Gabriel Kaleta z kl. IV TH zakwalifikował się do etapu centralnego! W finale weźmie udział tylko 35 najlepszych olimpijczyków z całej Polski. Etap centralny I Olimpiady Umiejętności Hotelarskich odbędzie się w Warszawie, w siedzibie organizatora Szkoły Głównej Handlowej, w dniach 29-31 marca 2023 r. Olimpiada odbywa się pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!!!