V miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych we współzawodnictwie sportowym.

b_150_100_16777215_00_images_maks1.jpg25 listopada w Domu kultury „ŚNIEŻKA” odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2021/2022.

Jesteśmy bardzo dumni, iż dzięki ciężkiej pracy młodzieży oraz nauczycieli wychowania fizycznego uzyskaliśmy zaszczytne 5 miejsce w powiecie. Nagrodę dla szkoły z rąk Starosty Powiatu Dębickiego Piotra Chęcieka odebrał dyrektor szkoły Sławomir Słyś.

b_150_100_16777215_00_images_maks2.jpgW naszej szkole jest wielu uczniów którzy swoją pracą i zaangażowaniem podczas zawodów sportowych zasługują na nagrodę. Za szczególne osiągnięcia w tym zakresie wyróżniony został Maksymilian Gajda który reprezentował szkołę w wielu dyscyplinach. Maks jest bardzo dobrym lekkoatletą wygrywał biegi powiatowe i zdobywał wysokie lokaty w biegach wojewódzkich. Uczeń startował również w grach zespołowych ( piłce ręcznej, siatkowej i koszykówce ) grał w zawodach wojewódzkich w badmintonie oraz tenisie stołowym jak również reprezentował szkole w pływaniu. Jak widać w pełni zasłużył na wyróżnienie w podsumowaniu współzawodnictwa sportowego.

Praca i sukcesy wszystkich wyróżnionych sprawiły, że Powiat Dębicki zdobył w 2022 r. II miejsce na Podkarpaciu w klasyfikacji powiatów