BE MY GUEST – Zostań Liderem Nowej Gościnności

b_150_100_16777215_00_images_hott.jpgW dniach 24-25 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbył się po raz pierwszy kongres hotelarski pt. BE MY GUEST – Zostań Liderem Nowej Gościnności. Jego organizatorem był m.in. Miłosz Stanisławski ze Stowarzyszenia HotelMania. Na wydarzeniu pojawiło się wielu młodych ludzi chcących związać swoją przyszłość z branżą hospitality, nauczycieli zawodu jak również ekspertów hotelarstwa m.in. Agata Cerynger - Regional Director Hotelbeds, Dariuisz Maksymowicz - nauczyciel roku dla HOTeatcher Bravehart,  Michał Podgórski - uczestnik World’s Best Recepctions, pracownik Grand Hotel Boutigue oraz Hotel Bristol Tradition&Luxury w Rzeszowie i inni.

Na spotkaniu nie zabrakło również teamu Sebastiana Padula z firmy Stageman, która w  Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu zorganizowała kurs animatora czasu wolnego.

Na scenie Centrum Kongresowego ICE prezentowane były różne modele rozwoju. Prezes stowarzyszenia HotelMania uważa, że najlepiej znaleźć sobie wzór wśród ekspertów i za nim sukcesywnie podążać. W teorii każdy hotel składa się z podobnych elementów. Kluczem jest jednak „story”, a także osobowości, które go tworzą. W drugim dniu wydarzenia została zorganizowana gra terenowa „Tropiciel”, w której można było poznać walory turystyczne miasta Krakowa. W kongresie wzięła udział Pani Bernadetta Ząbek nauczycielka przedmiotów zawodowych w ZSZ w Pustkowie Osiedlu.