List intencyjny w sprawie współpracy dotyczącej realizowania programu „Dobrych Praktyk IGHP” dla zawodu TECHNIK HOTELARSTWA podpisany.

b_150_100_16777215_00_images_intencja.jpgW dniu 3 czerwca 2022r. pan dyrektor mgr Sławomir Słyś Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pustkowie Osiedlu podpisał z Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego list intencyjny w sprawie współpracy dotyczącej realizowania programu „Dobrych Praktyk IGHP” dla zawodu TECHNIK HOTELARSTWA.

Treść listu jest następująca: Deklaruję wstępną wolę współpracy w zakresie realizowania spójnego programu „Dobrych Praktyk IGHP” dla zawodu TECHNIK HOTELARSTWA (HGT.03. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie oraz HGT.06. Realizacja usług w recepcji) – po zapoznaniu się z jego ostatecznym brzmieniem uwzględniającym sugestie wniesione podczas Ogólnopolskiej konferencji pt. Odbudowa prestiżu pracy w sektorze hotelarskim poprzez współdziałanie IGHP z placówkami szkolnictwa branżowego (średniego). Deklaruję również wolę nawiązania współpracy w ramach przeprowadzenia praktyk w zawodzie Technik Hotelarstwa z certyfikowanymi przez IGHP członkami Izby, na podstawie opracowanego programu „Dobrych Praktyk IGHP”.