Przekazujemy świąteczne życzenia!!!

    b_150_100_16777215_00_images_paccka1.jpgKochani, zazwyczaj jest tak, że gdy czynimy dobro, to dobro otrzymujemy. Czasem nawet z nawiązką. Najmniejszy gest, odrobina empatii  jest w stanie choć na chwilę odmienić czyjś świat.

    Rodziny, którym w tym roku pomogliśmy, przekazują nie tylko słowa wdzięczności, ale i serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

    Tym uczniom i nauczycielom, który zechcieli się włączyć w przygotowanie „wielkanocnych paczek dobra” i własnoręcznie wykonali świąteczne kartki, należą się szczególne podziękowania.

    Bardzo budującym jest również  fakt, że spośród Was znaleźli się ochotnicy, którzy podczas odwiedzin osób wskazanych przez parafialny oddział Caritas,  osobiście złożyli  świąteczne życzenia i wręczyli przygotowane tytki.

    Choć wierzymy, że  cała akcja była podyktowana potrzebą serca  a nie zwykłą interesownością,  to zdajemy sobie  sprawę z tego, jak ważne jest, byście widzieli, że tym drobnym gestem komuś sprawiliście ogromną radość.

    Słowa wdzięczności też mają moc. One sprawiają, że rosną nam skrzydła i mamy w sobie odwagę, by jeszcze nieraz podzielić się z innymi okruchami dobra.

 - Regina Dykiel i ks. Janusz Bociek

b_150_100_16777215_00_images_paccka2.jpgb_150_100_16777215_00_images_paccka3.jpgb_150_100_16777215_00_images_paccka4.jpg