Technik żywienia i usług gastronomicznych w ZSZ w Pustkowie-Osiedlu NOWOŚĆ w roku szkolnym 2022/23 to:DIETETYKA Z ELEMENTAMI KOSMETOLOGII

b_150_100_16777215_00_images_ULOTKA11.jpgStworzona innowacja w technik żywienia i usług gastronomicznych to pomysł na ciekawe zajęcia w ramach tej innowacji i idealny kierunek dla osób, które lubią przygody ze sztuką kulinarną, dla których ważne jest nie tylko co, ale i jak jedzą.

            Kosmetologia i dietetyka to zawody z przyszłością zaliczane do grupy prestiżowych profesji, przed którymi rysuje się ciekawa przyszłość. Program innowacji został tak opracowany, aby poznać elementy dietetyki i kosmetologii, które mogą zdecydować w przyszłości o dalszym etapie kształcenia i poszerzaniu poznanych u nas podstaw. Te zajęcia na pewno nie będą nudne. Program innowacji DIETETYKA Z ELEMENTAMI KOSMETOLOGII realizowany będzie we współpracy z firmą PROJEKT ZDROWIE (gabinety dietetyczne) pod fachowym okiem dietetyka Pani inż. MAGDALENA PARYS w ramach podpisanego LISTU INTENCYJNEGO.

            Nasza propozycja to cykl spotkań z dietetykiem, z którym będziesz pracował i się uczył. Poznasz podstawowe zasady żywienia oraz elementy diet podstawowych i modowych. Dowiesz się, jak wygląda praca dietetyka i co w niej jest fascynującego. Zapraszamy Cię na szereg spotkań, na których będą poruszane kwestie:

 • wpływu różnego rodzaju diet na stan fizyczny i psychiczny organizmu,
 • wpływu diety na urodę,
 • znaczenie wody dla organizmu,
 • witaminy i ich właściwości,
 • zasady zdrowego odżywiania.

            Zajęcia w ramach tej innowacji będą realizowane w bardzo ciekawej formie warsztatów dietetycznych i nie tylko. Motyw przewodni naszych zajęć to:

„ZADBAJ O SWOJE CIAŁO, TO JEDYNE MIEJSCE, JAKIE MASZ DO ŻYCIA”.

            W ramach innowacji nie zabraknie też zamiłowania do piękna i estetyki, czyli elementów kosmetologii. Jak wiadomo kosmetologia bardzo szybko się rozwija i trzeba za nią nadążyć. Pod okiem profesjonalistów zdobędziesz podstawy, aby później również stać się jednym z nich.

            Na pytanie: Dlaczego wybrać właśnie ten kierunek, tę innowację? Odpowiadamy: Bo nauka łączy przyjemne z pożytecznym, a dla pasjonatów piękna i urody kierunek ten jest najlepszym rozwiązaniem, łączy on pracę i pasję.

 

Poszerzając w przyszłości zdobyte u nas podstawy możesz pracować:

 • w gabinetach kosmetycznych,
 • laboratoriach kosmetycznych,
 • w gabinetach dietetycznych,
 • możesz wybrać ścieżkę menadżera w branży BEAUTY,
 • prowadzić własna praktykę dietetyka,
 • prowadzić własny zakład kosmetyczny.

 

Bądź aktywny w poszukiwaniu nowości

– mamy jeden wspólny cel „nowe trendy w dietetyce i kosmetologii”

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU