XVII Debata Ekologiczna pod hasłem ,, Ekologia moda czy konieczność„ z udziałem naszych uczniów

b_150_100_16777215_00_images_odkryj.jpg26 listopada b.r. po raz siedemnasty, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Dębicy, odbyła się w ZS nr 1 w Dębicy Debata Ekologiczna pod Hasłem „Ekologia moda czy konieczność ”, połączona z XVII Powiatowym Konkursem Ekologicznym „Odkryj na nowo powiat dębicki”.

Konkurs składał się z dwóch kategorii:

- test ze znajomości powiatu dębickiego

- wykonanie prezentacji multimedialnej  na temat „Ekologiczna alternatywa dla plastiku.”

   W kategorii znajomości powiatu dębickiego szkołę naszą reprezentowały Karolina Gąsiorek i Gabriel Kaleta , w części plastyczno-multimedialnej Weronika Pytel, Oskar Kubala, Gabriela Grzyb, Gabriela Pasieka  Emilia Osora, Aleksandra Grabiec, Sandra Lipa.

   J.Łukaszewska