DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

b_150_100_16777215_00_images_denp.jpgW dniu 12 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali pełen niespodzianek program artystyczny, czyli tradycyjne Sowy 2021, który dedykowali swoim nauczycielom, dziękując im za trud nauczania i wychowania.

Pan Dyrektor Sławomir Słyś podziękował gronu pedagogicznemu za ich zaangażowanie w pracę , życzył dalszych sukcesów, a przede wszystkim zdrowia. Szczególnie wyróżnił nauczycieli, którym przyznano nagrody. Pani Jadwiga Łukaszewska otrzymała nagrodę Starosty Powiatu Dębickiego, a nagrody Dyrektora otrzymały: pani Bernadetta Ząbek, pani  Renata Dziedzic, pani Dorota Sadkowska i pani Anna Rokita.

Uczniowie przedstawili grono pedagogiczne , pracowników obsługi i administracji w humorystycznej  zaskakującej formie np. pan dyrektor przedstawiony został jako Chuck Norris , czyli  strażnik naszej szkoły ,a pani prof. Regina Dykiel to” Szymborska „szkolnej poezji. Wszyscy  nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali Sowy 2021, czyli swoje zdjęcia  w nowej postaci, które przyjęli z zadowoleniem, wykazując duże poczucie humoru.

Akademię profesjonalnie poprowadziły Wiktoria  Ciećka i Oliwia Dudek z klasy 3 LOG. W programie pięknie wystąpiły młode artystki z klasy 1 LO Sandra Bratuś i Kamila Pietruszewska oraz z klasy 2 LO Nikola Kras.  Nad oprawą techniczną akademii czuwali chłopcy z klasy 4 technikum Dawid Gwóźdź i Mateusz Różak.

Opiekę nad całością sprawowały panie Jolanta Urbańska i Małgorzata Fornek. Pani prof. Bernadecie Krupie dziękujemy za pomoc w dekoracji . Mamy nadzieję na równie pyszną zabawę w przyszłym roku.

b_150_100_16777215_00_images_denp1.jpgb_150_100_16777215_00_images_denp4.jpgb_150_100_16777215_00_images_denp3.jpg