HOTELARZE UCZĄ SIĘ OD ZAWODOWCÓW – NAUKA NIE TYLKO W SZKOLE, ALE I W HOTELU.

b_150_100_16777215_00_images_kopera.jpgW trakcie teoretycznych zajęć, które odbywają się w pracowni przedmiotowej, jak również podczas zajęć praktycznych, które odbywają się w hotelu, uczniowie z klasy III technikum hotelarskiego, stale korzystają z doświadczenia przedsiębiorców z branży hotelarskiej oraz kadry zarządzającej. W ramach  porozumienia ZSZ i Hotelu Lord w Dębicy, uczniowie mogą stosować wiedzę zdobytą w szkole i doskonalić swoje umiejętności w funkcjonującym zakładzie noclegowym. 

Celem tej formy zajęć jest pogłębienie wiadomości nabytych w szkole oraz doskonalenie umiejętności zawodowych na różnych stanowiskach pracy, przy wykonywaniu różnych czynności m.in. oferowania, promowania oraz sprzedawania usług hotelarskich, rezerwowania usług hotelarskich, wykonywania prac związanych z obsługą gości w recepcji, przygotowywania jednostek mieszkalnych do przyjęcia gości, utrzymanie czystości i porządku w obiektach hotelarskich, przygotowywania i podawania śniadań, przyjmowania i realizacji zamówień na hotelarskie usługi dodatkowe. Uczniowie mają możliwość doskonalić języki obce, podczas obsługi gości z zagranicy.

/BZ/