Wyróżnienie dla Karoliny Siwuli - uczestniczki Powiatowego Konkursu o Żołnierzach Wyklętych

b_150_100_16777215_00_images_karoolaa.jpg14 kwietnia 2021 r. o godzinie 10.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy rozdano nagrody dla uczestników  Powiatowego Konkursu o Żołnierzach Wyklętych pod patronatem posła na Sejm RP - Pana Krzysztofa Sobolewskiego. Wśród nagrodzonych wyróżnienie uzyskała Karolina Siwula, uczennica 4 klasy technikum z naszej szkoły. Opieką merytoryczną objął naszą wyróżnioną, nauczyciel historii i przedmiotów wojskowych w naszej szkole, Pan Krystian Tumiński.

b_150_100_16777215_00_images_karoolaa1.jpgSymboliczny dyplom oraz nagrody książkowe niech stanowią podziękowanie dla naszej uczennicy za wkład w kultywowanie pamięci o bohaterach polskiego podziemia powojennego. W ramach zachowania prac konkursowych dla dobra historii, planowane jest ich wydanie w formie książkowej.