Podziękowania dla Prezydium SU!

b_150_100_16777215_00_images_dziekujemy.jpgKiedy 23 lutego 2018 r. przejmowały pałeczkę od swoich starszych koleżanek,  nikt nie przypuszczał, że ich przygoda  z reprezentowaniem przede wszystkim  interesów  uczniów  swojej szkoły potrwa tak długo. Jak widać przez te  wszystkie lata okazały się niezastąpione, choć w tym roku szkolnym kończą szkołę, więc  nie było wyproś – uczniowie musieli  znaleźć godnych zastępców.

Karolina Zawora, Karolina Siwula i Anna Sak oraz wspomagająca ich w działaniach Wiktoria Świętoń to uczennice tej samej klasy Technikum hotelarskiego. Dzięki  temu, że się przyjaźniły, ich współpraca układała się na każdej płaszczyźnie i zaowocowała różnego rodzaju akcjami, również charytatywnymi. A że były równocześnie członkiniami Szkolnego Koła Caritas, często podejmowane inicjatywy wiązały się z bezinteresownym „dawaniem cząstki siebie”, czy podczas spotkań z seniorami czy przedszkolakami z sąsiadującego przedszkola.

Dziś serdecznie dziękujemy za ich pracę i życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym! J

Uczniowie wraz z opiekunem, R. Dykiel