EGZAMINY ZAWODOWE W TECHNIKUM HOTELARSKIM NA 100 %

b_150_100_16777215_00_images_egzaminhotel.jpgOkręgowa Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki z egzaminu zawodowego, który hotelarze zdawali w styczniu 2021 r. Wszyscy uczniowie z klasy 4 technikum hotelarskiego zdali egzamin zawodowy z kwalifikacji TG.13 Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Z części pisemnej uzyskali średni wynik 81% zaś z części praktycznej 94%. Najwięcej punktów z części pisemnej oraz praktycznej uzyskała Wiktoria Świętoń.

Wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie dowodzą wysokiej jakości kształcenia i świetnego przygotowania zawodowego uczniów. Zespół Szkół Zawodowych im. M. Skłodowskiej-Curie w Pustkowie Osiedlu od początku swojego istnienia prezentuje dbałość o wysoki poziom nauczania i nowoczesne wyposażenie pracowni, ciesząc się współpracą z licznymi instytucjami i przedsiębiorcami z branży turystyczno-hotelarsko-gastronomicznej.

Wszyscy hotelarze otrzymają ‎‎świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie, wydane przez komisję okręgową.

 

GRATULACJE !!!!!!!!!!