RADOŚĆ Z DZIELENIA SIĘ KOSZYCZEK WIELKANOCNY DLA SENIORA

b_150_100_16777215_00_images_koszyk.jpgDobiega koniec Wielkiego Postu, za niedługo Święta Wielkanocne.

W tym szczególnym czasie warto zatrzymać się na chwilę i przemyśleć to co w życiu cenne i ważne. Nikt nie powinien siedzieć sam przy wielkanocnym stole. Samotność wywołuje przygnębienie i smutek. Dlatego Szkolne Koło Caritas wraz z SAMORZĄDEM UCZNIOWSKIM organizuje po raz kolejny akcję charytatywną tym razem „KOSZYCZEK WIELKANOCNY DLA SENIORA”. W ten sposób z pomocą wolontariuszy oraz wszystkich, którzy włączą się w naszą akcję chcemy przynieść samotnym, chorym i cierpiącym seniorom bliskość drugiego człowieka.

Podarowany symboliczny świąteczny koszyczek trafi do podopiecznych MOPS Dębica. Zadbajmy wspólnie, aby w tym wyjątkowym czasie na stołach podopiecznych MOPS nie zabrakło świątecznych wyrobów a bezcenne chwile spotkań niech wywołają radość i uśmiech na twarzach. W ten sposób chcemy sprawić radość seniorom i zapewnić, że zawsze o Nich pamiętamy. Seniorzy zawsze stwierdzają, że nie mają swoich wymarzonych prezentów, prawie nigdy niczego nie potrzebują, dla Nich liczy się pamięć i bliskość drugiej osoby. Wielkanocne dary można składać w szkole. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej wielkanocnej akcji charytatywnej.