Próbny egzamin-TG.07 etap praktyczny.

b_150_100_16777215_00_images_egzamiinn.jpg11 marca 2021 roku w klasie  III technik żywienia i usług gastronomicznych został przeprowadzony próbny egzamin z kwalifikacji TG.07 - sporządzanie potraw i napojów w części praktycznej.

Zadaniem uczniów było przygotowanie:

  • barszczu czerwonego czystego
  • pasztecików z ciasta francuskiego

Próbny egzamin zawodowy odbył się zgodnie z procedurami egzaminacyjnymi.

Celem egzaminu było doskonalenie umiejętności praktycznych, korygowanie ewentualnych błędów oraz wprowadzenie uczniów w atmosferę egzaminu, który odbędzie się w czerwcu. Próbny egzamin zawodowy to dobra forma sprawdzenia wiedzy i umiejętności uczniów. Pozwoli zapoznać się dokładnie z procedurami egzaminacyjnymi oraz wychwycić własne niedociągnięcia oraz zmniejszyć stres na egzaminie właściwym.

 

                                                                       Życzymy powodzenia w czerwcu.