Awans do półfinału wojewódzkiego w tenisie stołowym.
22 stycznia 2025 r w Brzostku nasze zawodniczki Kinga Strączek i Magdalena Grabiec zajęły 2 miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. Dziewczyny uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego który zostanie rozegrany w Mielcu. Uczennice do zawodów przygotowywała Pani Justyna Szerszeń.




