W dniu upamiętnienia 81. rocznicy bitwy na Kałużówce delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach patriotycznych organizowanych przez lokalne władze
i środowiska kombatanckie. Wydarzenie miało na celu oddanie hołdu bohaterom, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny.
Szkołę godnie reprezentował poczet sztandarowy, którego opiekunem był pan Krystian Tumiński. Skład pocztu stanowili: Szymon Jędrzejczyk jako dowódca, Vadym Lahutin jako sztandarowy oraz Emilia Gawryś w roli asysty. W rezerwie pozostawała Zuzanna Tokarska. Uczniowie wykazali się wzorową postawą, godnością i szacunkiem wobec historycznego miejsca. Uroczystość była okazją do refleksji nad wartością wolności i znaczeniem pamięci historycznej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.



